לחץ לחיוג: 077-7298734

איציק מצברים

אודותינו

חברת איציק מצברים  הינה חברה המתמחה  בענף המצברים למעלה מי 44 שנים.

איציק מצברים היינה החברה המובילה כיום בענף המצברים בישראל בכל חלקי הארץ, וזאת בזכות השירות האמין היחס החם וידע המקצועי אשר מאפשרים לנו להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר במחיר הזול ביותר. 

איציק מצברים מובילה כיום את ענף המצברים בישראל והיחידה שמקנה אספקה והתקנה של מצברים עד בית הלקוח בכל חלקי המדינה.

מאחורינו אלפי לקוחות פרטיים, עסקים וכן חברות מוניות, משאיות, קלנועיות ואוטובוסים אשר נהנים מרמת השירות, האמינות והמוצר האיכותי ביותר תוך הקפדה מרבית על עמידה בזמנים ומחירי שוברי שוק. 

השירות כולל אספקת והרכבת מצבר לרכב עד בית הלקוח או בסניף שירות הקרוב לביתך, מתקין מומחה מגיע עד לביתך, בודק ומאבחן את התקלה בהנעה, במידת הצורך מחליף מצבר ע"י שימוש במכשור המתקדם ביותר ומצברים האיכותיים ביותר ( VARTA,VOLTA ).

קוד השיווק של איציק מצברים הינו " לקוח מרוצה הוא הפרסום הטוב ביותר " - לפי כך אנו דואגים בקנאות רבה לשביעות רצון הלקוח, שירות איכותי ייעיל ומהיר.

כל המצברים המסופקים על ידי איציק מצברים הינם מקוריים, איכותיים ונושאי הדגל של חברות המצברים הגדולות בעולם ובארץ, מצברים איכותיים כמו מצברי ורטה, וולתא בעלי מוניטין של שנים.

המצברים המסופקים כוללים התקנה במקום או במרכז שירות איציק מצברים הקרוב לביתך, כל זאת במחירים הזולים ביותר בשוק - בהתחייבות !!!


נשמח לתת את השירות הטוב ביותר עבורכם.

צרו קשר עוד היום בטלפון או באחד מטפסי יצירת הקשר באתר על מנת שנוכל לצרף אותך למשפחת איציק מצברים לרכב.

 

ליצירת קשר מלא את הטופס: